• HW World - akumulátory, baterie, kondenzátory, mikrospínače pro myši, PC komponenty, periferie…

  Hardware Insights - recenze PC zdrojů, opravy…

 • Podmínky

  Nákupem zboží je uzavírána kupní smlouva mezi prodejcem (Jizo s. r. o.) a kupujícím. Všechny podmínky jsou dány dle Občanského zákoníku. Tam, kde tedy dle zákoníku nejsou stanoveny podmínky smluvně jinak, než v zákonném znění, nemá smysl ztrácet čas tupým opisováním desítek odstavců a můžete si nastudovat přímo znění občanského zákoníku např. na uvedeném odkazu. Těmito podmínkami je tak kupující poučen ve smyslu ustanovení § 1820, zejména tedy o podmínkách odstoupení od smlouvy, vrácení zboží a záruk/reklamací a dodacích/platenních podmínkách. Uzavřením objednávky kupující automaticky sděluje souhlas s podmínkami a uděluje souhlas ke zpracování osobních údajů v nutné míře (fakturační a dodací údaje) prodejcem, dodavatelem našeho fakturačního systému (STORMWARE s.r.o.), resp. dodavatelem poštovních/zásilkových služeb. Další zpracování, předávání ani jinou manipulaci s údaji neprovádíme a provádět nebudeme (zejména tedy nikoho neobtěžujeme a v budoucnosti ani nebudeme obtěžovat všechny, kdo nám kdy poslali e-mail, žádným e-mailovým a podobným SPAMem, jako tolik dalších firem).

  Od převzetí zboží běží přesně v dikci zákona 14denní lhůta na seznámení se s výrobkem, během této lhůty je možné od smlouvy bez udání důvodu odstoupit a zboží vrátit za jeho plnou cenu. Seznámení se s výrobkem ovšem evidentně není bezplatné používání výrobku na náklady prodejce. To platí zejména u samolepek, které jsou jedním použitím samozřejmě již nadále ne-znovupoužitelné. Náklady na vrácení zboží prodávajícímu nese kupující, nedohodnou-li se obě strany jinak.

  Není-li u zboží uvedeno jinak, na nové zboží automaticky platí minimální nařízená záruční doba (2 roky). Reklamaci je možné učinit na adrese dílny/výdejního místa, osobně po předchozí dohodě na čase, v případě zaslání přepravní službou pak bez omezení. U samolepek samozřejmě platí, že je nutné je lepit na čistý, hladký a odmaštěný povrch. Samolepky používáme z kvalitních fólií s UV laminací, drží a vydrží na všem možné, špatné nalepení či lepení na nevhodný podklad (drsný, znečištěný…) jde na vrub zákazníka.

  Stav uvedených skladových zásob není garantován a v občasných případech se může stát, že zboží, byť uvedeno jako skladem, již není k dispozici. V takovém případě budete vyrozuměni s návrhem na řešení situace. V případě zcela zřejmě nesprávně uvedené ceny zboží (např. chyba v řádech aniž by kupující mohl nabýt dojmu, že se jedná o výraznou slevu čí výprodej) si prodávající vyhrazuje právo odstoupit od kupní smlouvy bez náhrady.

  Dodací a platební podmínky

  Stickers-cz přijímá bezhotovostní platby předem na účet. Dále přijímáme platby přes PayPal či kryptoměny. Prodávající si vyhrazuje právo naúčtovat kupujícímu při platbě přes systém PayPal také poplatky spojené s transakcí ve výši 3,5 % z ceny zboží. V případě kryptoměn bude prodejcem stanoven kurz dané kryptoměny vůče koruně v daný den.

  Drobné zboží je odesíláno poštou v obálce, zde je cena hodnoty 30 Kč/65 Kč výše (obyčejně/doporučeně, vč. DPH). Větší/dražší předměty jsou odesílány kurýrem (ceny od cca 105 Kč výše, dle hmotnosti), přepravní společnost PPL, služba Parcel Private, nyní s možností večerního a sobotního doručení. Pro firmy je nabízena služba Parcel Business zpravidla s mírně nižší cenou. Dobírka je možná pouze ve výjimečných případech, bežně tato služba není poskytována.

  V odůvodněných případech můžeme zboží také po Praze a blízkém okolí přímo zavézt, v takovém případě budou náklady na dodání sděleny individuálně.